Konstellatsioonide õhtu

When

12.11.2019    
18:30 - 21:00

Tulemas järjekordne konstellatsioonide õhtu!
Sellel korral teisipäeval!
Töötoas teeme soovijatele nii lühikesi universaalseid minikonstellatsioone kui ka täispikki konstellatsioone isikliku teemaga (soovitav etteregistreerida). Läbi konstellatsiooni välja on sul võimalik vaadata ükskõik millise hetkel olulise teema või küsimuse süvakihtidesse. Saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud ja kuidas leida parim lahendus.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine, elu siht ja tupikust väljumine, naiselikkuse või mehelikkusega seotud teemad jne. Vastuseid saab otsida kõigele, mis hetkel sinu hinge vaevab ja on sinuga seotud.
Loe rohkem minu kodulehelt

Osaluspanus töötoas:
Osalemine asendaja või vaatlejana 15 eurot.
Disain ehk minikonstellatsioon 20 eurot.
Isikliku teemaga töö (konstellatsioon) 50 eurot (etteregistreerimisega).

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.
Pakun ka seekord välja ühe huvitava harjutuse mida soovijad saavad läbi teha.
Grupis kehtib konfidentsiaalsuse reegel, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele. Alati on võimalik tööd teha ka varjatud meetodil st, et kohalolijad ei tea mis teemaga on tegemist ja keda väljal esindatakse.
Teata kindlasti osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com,
tel 511 7563 või saada sõnum FB-s.
Infot võib jagada! Sinu jagamise kaudu võib see jõuda inimeseni, kes seda hetkel väga vajab.