Maagiline Täiskuu meditatsioon


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

30.10.2020    
22:00 - 23:30

On maagiline täiskuu aeg. Kui sa ei ole varem meditatsioonis käinud, siis nüüd on õige aeg avada uks, mis avaneb sissepoole – sinu sisemaailma. Kui oled valmis seda ust avama, siis paljastuvad sinu sügavamad vajadused ja kõrgeimad püüdlused, hakkad leidma endaga sügavamal moel kontakti, kogema ennast osana millestki palju suuremast, mõõtmatust. Astud terviklikku eluvoolu.
Kui pöörad pilgu ja kõrva oma hinge poole kindla sooviga teda kuulata, hakkab hing rääkima. Hinge kuulamisest võib saada eluviis ja nõnda see peabki olema. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas elu valgub voolusängi, kus on hea olla. Siis elad mitte kellegi teise, vaid omaenda elu.
Selles maagilises rännakus saad kaks kingitust, mis võivad olla sinu jaoks olulise tähtsusega ja külastad imelist tervendamistemplit, kus terveneb sinu hing ja keha. Kuna täiskuu tugevdab kõiki energiavoogusid, siis liigume läbi tühjusest. Tühjus on teadvuse seisund, kuhu sisened, et kasvada välja praegustest piirangutest, kus lased vanadel asjadel minna, et liikuda järgmisele arengutasandile.
Kuna on müstiline täiskuu aeg, siis kutsun sind pärast meditatsiooni ka mõtlusrännakule – Hing räägib.
Varu endale selleks õhtuks aega, et lihtsalt olla, ära kiirusta.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI TUNNED ENNAST HAIGENA, OLED KOKKU PUUTUNUD VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA KARANTIINIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Täiskuu meditatsioon toimub reedel, 30. oktoobril Jõgeval algusega kell 19.00.
Kui osaled esimest korda, siis teatan täpse aadressi kuhu tulla, kui kirjutad mulle e-post: merle.meitus@gmail.com või FB sõnumisse.
Võib jagada!