Reedeõhtune meditatsioon Jõgeval

When

06.11.2020    
22:00 - 23:30

Energiamaalid, mida oleme eelmistel kordadel pärast meditatsiooni loonud, lähevad aina võimsamaks ja huvitavamaks. See, mis maalidel kajastub on hämmastav – sinna ilmub täpselt maali looja sisemaailma peegelpilt! Tihti on nii, et inimene ise veel ei teagi, mis tema sees peidus on aga meditatsiooni käigus avaneb vaikselt uks alateadvusesse ja info hakkab liikuma.
Läbi sellise meditatiivse loomingu võib pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, lahendada minevikuprobleeme, tasakaalustada ja tervendada ennast.
Seekord oled sa Looja – enda Elu Looja. Enne meditatsiooni esita endale küsimus: Milline on minu elu praegu? Mida enamat ma tahaksin oma elus omada? Millist elu ma tahaksin elada?
Selleks, et teha energiamaal, pole vaja mingeid erilisi oskusi, pigem olla avatud, tundlik ja loominguline. Oluline on eelhäälestus ja taotlus ja siis ilmub sinna see, mis ilmuma peab. Iga maal on mõnes mõttes üllatus ja avab ennast alles põhjalikumal uurimisel.
Kui sa ei soovi pärast meditatsiooni maalida, siis ei pea seda tegema – tule lihtsalt lõõgastuma.
Reedeõhtused meditatsioonid on minu poolt loodud selleks, et aidata sul lõõgastuda nädalaga kogunenud pingetest ja nautida nädalavahetust kerguses, meelerahus ja heaolutundes.
Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Oodatud on naised, mehed, noored!
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub reedel, 6. novembril Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle ja teatan sulle täpse aadressi. Kirjutada võib e-post: merle.meitus@gmail.com või sõnumisse.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt: