Meditatiivne siserännak – 3. silm, aurakeha

When

18.12.2020    
21:00 - 23:00

Sellel siserännakul puhastame ja aktiveerime südamekeskuse, kolmanda silma, keha ja aurakeha.
Kolmas Silm ületab aja ja ruumi. Selle tšakra kõige olulisemaks funktsiooniks on nägemine – nii sisemine, kui ka välimine. Kolmas Silm on sümboolne tarkuse silm, mis vaatab seestpoolt väljapoole ning näeb tõde. Kõrgemat ja suuremat tõde. Ta on ühenduses meele ja kõrgema teadvusega. Eriti oluline on Kolmas Silm taju ja intuitsiooni arengu seisukohast. Avame ka oma südame, et kolmanda silma ja südame tšakra töö oleks kooskõlas.
Pärast meditatsiooni pakun soovijatele võimalust aurameetriga reaalajas näha, kuidas sinu kolmanda silma ja südame tšakrad töötavad ning kui suur on sinu auraväli.
Siit saad lugeda, kui oled rohkem huvitatud oma energiakeskustest teada saada:
https://merlemeitus.eu/energiateraapiad/
Meditatiivse siserännaku puhul on kõige olulisem, et võtad endale selle aja ja lased kogu oma kehal ja meelel lihtsalt lõõgastuda ja puhata igapäevasest rabelemisest, sahmimisest ja mürast. See on sinu aeg, lihtsalt vaikuses, iseendaga.
Rahulolu sinu sees kandub edasi ka sind ümbritsevatele inimestele, eelkõige lastele, sest lapsed on emaga väga tugevalt energeetiliselt ühenduses. Kui tegeled iseendaga on see kõige suurem kingitus sinu lastele.
Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.
HOIMAE ENNAST JA TEISI. KANNAME MASKI.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub reedel, 18. detsembril Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle sõnumisse ja teatan sulle täpse aadressi.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt: