Meditatiivne siserännak – aastalõpu lõõgastus

When

29.12.2020    
20:30 - 22:30

Soovijatele vastu tulles kohtume sellel aastal veel.
Selle aasta viimasel meditatiivsel siserännakul liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees, liikudes kõrgemates dimensioonides sinu keha ja meel puhastuvad ja saad luua endasse täiesti uue energia kõige sellega, mida enda ellu hetkel soovid.
Polegi nii oluline mida sa siserännaku ajal koged või näed vaid kõige olulisem on, et lubad oma meelel ja kehal lihtsalt lõdvestuda, lahkud kerguses ja meelerahus ning kannad enda sees seda tunnet. Me kõik oleme oma elu loojad. Ja me loome kõike sellega, kuidas me ennast tunneme. Just TUNNE on oluline. Tunne on energia. Kui võtad kaasa ja hoiad endas kerguse ja meelerahu energiat, siis kandub see sinu kaudu üle ka sinu lähedastele, eelkõige sinu lastele, sest emad on lastega energeetiliselt tugevalt ühenduses.
Kui tegeled iseendaga on see kõige suurem kingitus sinu lastele. Muutused sinu sees muudavad kõiki, kes sind ümbritsevad.
Kõige olulisem on, et võtad endale selle aja ja lubad endal lihtsalt lõõgastuda ja puhata igapäevasest rabelemisest, sahmimisest ja mürast. See on sinu aeg, lihtsalt vaikuses, iseendaga.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
HOIMAE ENNAST JA TEISI. KANNAME MASKI.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub teisipäeval, 29. detsembril Jõgeval, algusega kell 18.30.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle sõnumisse ja teatan sulle täpse aadressi.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt: