Meditatiivne siserännak – Teekond Iseendaga (Jõgeval)


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

07.03.2021    
18:30 - 20:30

Sellel meditatiivsel siserännakul liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees, liikudes kõrgemates dimensioonides, sinu keha ja meel puhastuvad ja saad luua endasse täiesti uue energia kõige sellega, mida enda ellu hetkel soovid.
Polegi nii tähtis, mida sa siserännaku ajal koged või näed, vaid kõige olulisem on, et lubad oma meelel ja kehal lihtsalt lõdvestuda, lahkud kerguses ja meelerahus ning kannad enda sees seda tunnet. Me loome kõike sellega, kuidas me ennast tunneme, just TUNNE sinu sees on oluline. Tunne on energia.
Siiski kõige olulisem on see, kui otsustad võtta endale selle aja, olla iseendaga, lubad endal lihtsalt lõõgastuda ja puhata igapäevasest rabelemisest, sahmimisest ja mürast – kodus ei olegi ehk see võimalik. See on sinu aeg, lihtsalt vaikuses, iseendaga.
Kui saad kaasa kerguse ja meelerahu energia ja kannad seda endas, siis kandub see sinu kaudu üle ka sinu lähedastele, eelkõige sinu lastele. Kui tegeled iseendaga on see kõige suurem kingitus ka sinu perele. Muutused sinu sees muudavad kõiki, kes sind ümbritsevad.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis võta kaasa ainult pleed.
Osaluspanus 10 eurot.
Väike grupp, osalejate arv on piiratud! Anna eelnevalt teada, kui soovid osaleda.
Meditatsiooniõhtu toimub pühapäeval, 7. märtsil Jõgeval, algusega kell 18.30.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle sõnumisse ja teatan sulle täpse aadressi.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt:
HOIAME ENNAST JA TEISI. KANNAME MASKI.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS