Meditatiivne siserännak – Teekond Iseendaga (Tartus)

When

12.03.2021    
19:00 - 21:00

Where

Kompanii
Kompanii 10, Tartu

Sellel meditatiivsel siserännakul liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees. Liikudes kõrgemates dimensioonides, sinu keha ja meel puhastuvad ja saad luua endasse täiesti uue energia kõige sellega, mida enda ellu hetkel soovid.
Polegi nii tähtis, mida sa siserännaku ajal koged või näed, vaid kõige olulisem on, et lubad oma meelel ja kehal lihtsalt lõdvestuda, lahkud kerguses ja meelerahus ning kannad enda sees seda tunnet. Me loome kõike sellega, kuidas me ennast tunneme, just TUNNE sinu sees on oluline. Tunne on energia.
Siiski kõige olulisem on see, kui otsustad võtta endale selle aja, olla iseendaga, lubad endal lihtsalt lõõgastuda ja puhata igapäevasest rabelemisest, sahmimisest ja mürast – kodus ei olegi ehk see võimalik. See on sinu aeg, lihtsalt vaikuses, iseendaga.
Kui saad kaasa kerguse ja meelerahu energia ja kannad seda endas, siis kandub see sinu kaudu üle ka sinu lähedastele, eelkõige sinu lastele. Kui tegeled iseendaga on see kõige suurem kingitus ka sinu perele. Muutused sinu sees muudavad kõiki, kes sind ümbritsevad.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind väga kõnetab, siis sinu hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Hing tahab sinuga rääkida, tahab, et sa kuulaksid. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu valgub voolusängi, kus on hea olla. Siis elad mitte kellegi teise, vaid omaenda Elu. Ainult hing võib anda õige elutunde ja tähenduse elule.
Meditatsioon toimub mugaval toolil istudes, pleedid on kohapeal olemas. Pane selga soojemad riided, energiad muutuvad ja võib jahe hakata.
Kui sulle sobib mediteerimine väikeses grupis, hubases keskkonnas, siis varu endale aega paar tundi, et saaksid pärast meditatsiooni olla veel mõnusalt selles energias ja seisundis ning rahulikult teed juua.
Osaluspanus 10 eurot.
Väike grupp! Kuna osalejate arv on piiratud, siis vajalik eelregistreerimine.
Palun anna kindlasti teada, kui soovid osaleda.
Kui märgid Facebookis “osalen” või “huvitatud”, siis saada kindlasti kinnitus, kui osaled. Kirjuta kas e-post merle.meitus@gmail.com, FB sõnumisse või helista 511 7563 Merle.
Meditatiivne siserännak toimub reedel, 12. märtsil, algusega kell 19.00 Tartus, Kompanii tn 10, 2. korrusel.
Parkimine alates kella 18.00 tasuta.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt:

HOIAME ENNAST JA TEISI. KANNAME MASKI.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!