Meditatsiooniõhtu Jõgeval

When

20.11.2020    
21:00 - 23:00

Selles maagilises rännakus kohtud oma hingepildiga. Hing elab hingetasandil, kõrgemas dimensioonis, kust ta vahendab sulle kõrgemate dimensioonide valgust, armastust ja väge. Hing teab sinu elu kõrgemat plaani, õppetunde, mida oled tulnud sellesse ellu kogema, sinu eluülesannet ja kokkuleppeid. Kui lood teadliku ühenduse oma hingega, siis hakkab ta sind juhatama ja sinuga rääkima. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas elu valgub voolusängi, kus on hea olla. Siis elad mitte kellegi teise, vaid omaenda elu.
Meditatsiooni lõpus on sul võimalik luua enda jaoks võimas energiamaal oma hingepildist, mis jääb sinuga ja saad sellega olla alati ühenduses.
Läbi sellise meditatiivse loomingu võib pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, tasakaalustada ja tervendada ennast.
Kui sa ei soovi pärast meditatsiooni maalida, siis ei pea seda tegema – tule lihtsalt lõõgastuma.
Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.
Tihti kerkivad meditatsiooni ajal alateadvusest üles hoopis muud teemad, mida oled ehk endasse ära peitnud, arvates, et nii on kergem. Kuna oled sel ajal ühenduses oma alateadvusega, siis sinul hingel on võimalus sulle märku anda, millega on vaja tegeleda, et sinu hing saaks terveneda.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub reedel, 20. novembril Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle ja teatan sulle täpse aadressi. Kirjutada võib e-post: merle.meitus@gmail.com või sõnumisse.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt:
Infot võib jagada!