Meditatsiooniõhtu Jõgeval

When

13.11.2020    
21:00 - 23:00

Selles meditatsioonis lood oma meeltes selguse, puhtuse, lased minna mõtetel ja tunnetel, mis sind takistavad, et võtta vastu see, mis sind sisemiselt tõstab ja kasvatab.
Seistes aegajalt silmitsi erinevate valikutega elus, tekivad olukorrad, kus väga raske on õiget otsust vastu võtta – sinu sees räägiks nagu kaks vastandlikku häält, kus üks soovitab ühte ja teine teist. Üks isiksuseosa on see, mis mõnikord takistab ühel või teisel moel toimimast, kuid teeb seda alati parima kavatsusega – sooviga sind kaitsta, millegi eest, mis on sulle kunagi haiget teinud. Ühel hetkel võib see osa sinust hakata takistama ka sinu arengut ja elus edasi liikumist.
Meditatsiooni lõpus saad vaadata sügavamalt endasse ja selgitada välja, mille eest sind sellistes olukordades kaitsta püütakse ja mis on see vabastamist vajav hirm. Saad ühenduse selle osaga ja muuta see energia enda ressursiks. Kõik need tunded, kujutluspildid ja info, mida koged ja näed, saad seejärel jäädvustada paberile – seega tood alateadvusest välja selle pildi, selle osa endast.
Läbi sellise meditatiivse loomingu võib pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, lahendada minevikuprobleeme, tasakaalustada ja tervendada ennast.
Kui sa ei soovi pärast meditatsiooni maalida, siis ei pea seda tegema – tule lihtsalt lõõgastuma.
Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Oodatud on naised, mehed, noored!
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub reedel, 13. novembril Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle ja teatan sulle täpse aadressi. Kirjutada võib e-post: merle.meitus@gmail.com või sõnumisse.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt: